Ürünler
Ürünler
Sepetiniz

Müşteri Yorumları

Gerçekten bu zamana kadar kaliteli uyku çekmemişim. Tavsiye üzerine gittik evimizde gibi ağırlandık. Yatağa ait olan her şeyi fabrikada kendileri üretiyor. Yatağın bütün detaylarını ince ayrıntısına kadar anlatıyorlar. Piyasada 5 yıl garanti verem başka bir firma görmedim. Patentli yeni nesil yataklar üreten işini çok güzel yapan kalite bir işletme. Firma sahipleri Emin bey ise ilgili sıcak kanlı ve inanılmaz güler yüzlü. Şiddet ile tavsiye ederim.
Yatak konusunda 10 numara ve en önemlisi fiyat uygun yaklaşık 1 sene önce yatak almıştım ve şimdi de baza aldım sattıkları yataktan memnun olduğum için ilk tercihim yine burası yani Evline.
Ürünlerin kalitesi personelin Güler yüzlülüğü dostlarımıza tavsiye edebileceğimiz markalardan birisi Evline yıllardır kullandığımız yatağında hiç bir olumsuzluk yaşamadık bugün bir dostumuzu daha bu marka ile tanıştırdık günün yorgunluğunu tam anlamıyla atabileceğimiz tek marka Teşekkürler EVLİNE
Seni yarına hazırlar sloganıyla yola çıkan hem ekonomik hemde konforlu çözümler sunan başarılı bir firma
Kolay bir konumda fiyatlar piyasanın çok altında sağ olsunlar Çok ilgilendiler 3 gün sonra ürünü evime teslim ettiler her keseye göre her boyda ürün mevcut
Merhabalar.. Yatak ve baza arayışı içerisindeyken bizimle sıcak ilgi ve alakasını kesmeyen güler yüzlü hizmetiyle bizimle ilgilenen sayın Genel Müdürüm Eyüp Köksal beyefendiye özellikle teşekkürlerimi sunmak istiyorum.. ayrıca EVLİNE yatak firmasına da çok teşekkür ediyorum
Maltepe outlet mağazasından yatak satın aldım saim bey tüm ictenligiyle sorduğum sorulari yanıtladı hangi yatağı tercih etmem konusunda da yardımcı oldu kendisine ve evline a çok teşekkür ederim sattiklari ürünleri gerçekten oldukça kaliteli sattıkları ürünün arkasında olan bir marka ve personelleri oldukça ilgili
Öncelikle Evline Maltepe Bölge Müdürü Eyüp Köksal Beye ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.Gidip görme şansimiz olmadığından telefonla irtibata geçtik ve bizim ihtiyacımız doğrultusunda bir seçim yaptı.Sağolsunlar çok memnun kaldık.Şimdi sıra çift kişilik yatağımızı yenileme de.ilginizden dolayı tekrar teşekkürler Eyüp Köksal.
Uğurmumcu Evline mağazasından geçtiğimiz günlerde yatak aldım. Çakır Şahin'ne yardımsever ve ilgili yaklaşımı için teşekkür ederim. Müşteri olarak firmanın yanimda bulunduğunu düşündüm.
Yoldan geçerken tabelasını görerek içeri girdiğim bir işletme fiyatları makul ve ürünleri de 2 haftalık kullanım sürecinde gayet iyi sonuç aldık tavsiye ederim.
Yeğenlerim için İzmir e 2 adet yatak ve baza sipariş verdik,teslim oldu bugün. Gercekten harika,ürün kalitesi ve rahatlığı mükemmel.İlgi ve alakasından dolayı Eyüp bey e çok teşekkür ediyoruz.

Müşteri Yorumları