Ürünler
Ürünler
Sepetiniz

Evline Yatak Uyku Rehberi RSS Feed

0 232
Sağlıklı bir hayat için sağlıklı uyku uyumak ve bunu alışkanlık hâline getirmek gerekir. İyi uykuyu yakalamak iyi ve kişiye uygun yatak seçimiyle de ilgilidir. Yatak seçimi yaparken kişinin fiziksel özelliklerini, ihtiyaçlarını, bütçesini göz önünde bulundurması gerekir. Bu noktalardan yola çıkarak ..
0 219
Vücudun kendini yenileyebilmesi ve gerekli faaliyetlerin gerçekleşebilmesi için düzenli uyku olmazsa olmazdır. Kaliteli bir uyku sayesinde günden alınacak verim en üst seviyelere çıkabilir! Günlük ortalama 7-8 saatlik bir uyku fiziksel ve zihinsel bir dinlenme için yeterlidir. Yeterli uyunamadığında..
0 193
Bir mevsimden başka bir mevsime geçerken tıpkı doğanın değiştiği gibi pek çok şeyde de değişiklikler gözlenir. Bu değişiklikler kişiyi fiziksel ve mental bakımdan etkileyebilir. Araştırmalara göre hava durumunun insanlar üzerindeki etkisi oldukça fazladır. Mevsim geçişlerinde soğuk algınlığı, nezle,..
0 203
Mevsimlerin değişmesi pek çok şeyde değişiklikler meydana getirmektedir. Değişen sıcaklık, nem oranı gibi etkenler doğayı değiştirdiği gibi insan doğasını da değiştirir. Hava durumunda yaşanan bu değişiklikler, insanları fiziksel ve ruhsal açıdan etkiler. Mevsim geçişlerinde ise vücudun mevsime adap..
0 205
Kaliteli bir hayat yaşamak için fiziksel ve zihinsel açıdan sağlıklı olmaya özen gösterilmesi gerekir. Günlük yaşantıda daha enerjik ve dinç olmak için hayati ihtiyaçlara dikkat edilmeli ve bunlara önem verilmelidir. Yoğun ve uzun iş temposunda, masa başı çalışanlarda beslenme, uyku gibi temel ihtiy..
0 100
Her insanın kendine has bir yaşam tarzı vardır. Beslenme, uyku, egzersiz gibi alışkanlıkların kalitesi gündelik yaşantı üzerinde büyük rol oynar. Bu hayati ihtiyaçlar kişiyi mental ve fiziksel açıdan etkiler. İnsanın bu fizyolojik yapısının yanı sıra doğayla entegre olan bir biyolojik saati vardır. ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)